A A+

Partnerzy

Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów podjęliśmy współpracę z liderami w swoim fachu:

 

Egger

 

Egger to główny partner handlowy CDW Poznań. Austriackie przedsiębiorstwo produkuje dla przemysłu meblarskiego m.in.: płyty wiórowe melaminowane, laminaty HPL / CPL, blaty kuchenne, płyty komórkowe. Egger celuje w status lidera w branzy materiałów drewnopochodnych na całą Europę.

 

Finsa Finsa to pionier w produkcji płyt wiórowych i płyt MDF na Półwyspie Iberyjskim. Finsa oferuje szeroką gamę tworzyw drewnopochodnych specjalistycznego przeznaczenia m.in. płyty meblowe o podwyższonej wytrzymalości na działanie ognia oraz wilgoci.
Aluprofil

 

Aluprofil to producent profili aluminiowych wykorzystywanych w meblarstwie do produkcji drzwi przesuwnych do szaf, drzwi składanych, rozwieranych czy przejściowych. W swojej ofercie Aluprofil ma także akcesoria meblowe.

 

 

Forner

 

Forner to dystrybutor płyt melaminowanych, płyt połyskowych akrylowych, płyt wiórowych trudnozapalnych, płyt MDF trudnozapalnych, a także sklejek elastycznych do gięcia.

Rehau Rehau to wiodący na rynku Europejskim dostawca produktów przemysłu meblowego. Firma znana jest głównie z producji obrzeży meblowych, żaluzji meblowych, cokołów, listw przyblatowych i innych.


Amix

Amix to dostawca szerokiej gamy akcesoriów meblarskich. W swojej ofercie firma posiada m.in.: prowadnice, zawiasy, carga, nóżki meblowe, uchwyty meblowe, zamki, wyposażenie garderoby i inne.

Aquafront

Aquafront to producent gotowych frontów meblowych pokrytych tworzywem akrylowym lub folią (polygloss / polymatt). Wysoka jakość produktów oraz błyskawiczna realizacja to ogromne atuty firmy Aquafront.

Drewpol

 

Drewpol to producent  frontów meblowych. Marka rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Firma w swojej ofercie ma fronty klasyczne i nowoczesne wykonane z drewna litego. Atutem firmy jest także duży wybór dodatków takich jak: czoła, blendy, listwy ozdobne, fronty wysokie, pilastry, szkła ozdobne, witraże.

 

Meblex

Meblex to firma produkująca głównie fronty meblowe wykonywane na bazie płyty MDF pokrytej folią PVC lub fornirem naturalnym. Meblex znany jest także z produkcji frotnów aluminiowych, frontów szklanych i paneli dekoracyjnych.
         KJK KJK to producent różnego rodzaju stelaży i kostrukcji metalowych do mebli biurowych. Firma ma w swojej ofercie m.in. stelaże do biurek prostych, narożnych, stelaże do stołów konferencyjnych, stelaże łóżek hotelowych a także nogi, podpory, osłony biurek i akcesoria do ww. elementów.