A A+

Partnerzy

Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów podjęliśmy współpracę z liderami w swoim fachu:

 

 

egger logo

 

Egger to główny partner handlowy CDW Poznań. Austriackie przedsiębiorstwo produkuje dla przemysłu meblarskiego m.in.: płyty wiórowe melaminowane, laminaty HPL / CPL, blaty kuchenne, płyty komórkowe. Egger celuje w status lidera w branzy materiałów drewnopochodnych na całą Europę.

 

Finsa Finsa to pionier w produkcji płyt wiórowych i płyt MDF na Półwyspie Iberyjskim. Finsa oferuje szeroką gamę tworzyw drewnopochodnych specjalistycznego przeznaczenia m.in. płyty meblowe o podwyższonej wytrzymalości na działanie ognia oraz wilgoci.

 

hettich logo

 

Hettich to niemiecki producent akcesoriów meblowych. Oferują produkty w zakresie okuć, systemów szuflad i drzwi przesuwnych. Produkty tego producenta to budują szeroką ofertę o najwyższej jakości i trwałość na wiele lat.

 

gamet logo

 

Gamet to producent akcesoriów meblowych takich jak uchwyty, gałki i nóżki. Laureat Konsumenckiego Lidera Jakości za 2017 rok.

Aluprofil

 

Aluprofil to producent profili aluminiowych wykorzystywanych w meblarstwie do produkcji drzwi przesuwnych do szaf, drzwi składanych, rozwieranych czy przejściowych. W swojej ofercie Aluprofil ma także akcesoria meblowe.

 

 

Forner

 

Forner to dystrybutor płyt melaminowanych, płyt połyskowych akrylowych, płyt wiórowych trudnozapalnych, płyt MDF trudnozapalnych, a także sklejek elastycznych do gięcia.

Rehau Rehau to wiodący na rynku Europejskim dostawca produktów przemysłu meblowego. Firma znana jest głównie z producji obrzeży meblowych, żaluzji meblowych, cokołów, listw przyblatowych i innych.


Amix

Amix to dostawca szerokiej gamy akcesoriów meblarskich. W swojej ofercie firma posiada m.in.: prowadnice, zawiasy, carga, nóżki meblowe, uchwyty meblowe, zamki, wyposażenie garderoby i inne.

Aquafront

Aquafront to producent gotowych frontów meblowych pokrytych tworzywem akrylowym lub folią (polygloss / polymatt). Wysoka jakość produktów oraz błyskawiczna realizacja to ogromne atuty firmy Aquafront.

         KJK KJK to producent różnego rodzaju stelaży i kostrukcji metalowych do mebli biurowych. Firma ma w swojej ofercie m.in. stelaże do biurek prostych, narożnych, stelaże do stołów konferencyjnych, stelaże łóżek hotelowych a także nogi, podpory, osłony biurek i akcesoria do ww. elementów.