A A+

Fronty meblowe

Firma Aquafront jest polskim producentem frontów meblowych z siedzibą w malowniczo położonym Lęborku na Pomorzu Środkowym. Najwyższą jakość swoich produktów Aquafront zawdzięcza dzięki wykorzystaniu przy produkcji frontów nowoczesnych maszyn stolarskich zarządzanych przez kadrę specjalistów o ogromnym doświadczeniu w branży. Cała produkcja oparta jest na płytach niemieckiego producenta NIEMANN MOBELTEILE oraz polskiego producenta płyt akrylowych TOP AKRYL.

Firma Aquafront oferuje płyty o bardzo wysokim połysku z akrylu, polyglosu i polymatu w bogatej kolorystyce. Okres gwarancji wynosi 5 lat. 


NIEMANN MOBELTEILE

  • Płyty ACRYLUX produkowane w wymiarach 2800 x 1250mm. Front płyty stanowi arkusz ACRYLUX, tył pokryty jest białą matową melaminą. Arkusze akrylu mają grubość od 0,75 do 0,9 mm, charakteryzują się wysoką klasą połysku i pokryte są folią protekcyjną. W standardowej ofercie znajduje się 22 jednolitych kolorów w tym 5 kolorów metalik.
  • POLYGLOSS - dzięki zastosowaniu nowych technologii nakładania, folie połyskowe otworzyły ogromne możliwości. Nowością jest możliwość nałożenia połysku na powierzchnię matową. Technologia ta pozwala stworzyć płyty połyskowe z każdej płyty pokrytej melaminą. Otrzymana powierzchnia charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i na środki chemiczne.
  • POLYMATT - odporna na zadrapania folia Polymatt zapewnia nową powierzchnię super matową, niepowtarzalną w dotyku i sprawiającą wrażenie satynowego szkła. 

Szczegółowa oferta firmy Aquafront dotycząca płyt NIEMANN MOBELTEILE dostępna tutaj.

 

TOP AKRYL

Wysoko połyskowe płyty meblowe - wykonane na bazie płyt MDF, które w wyniku wysoko zaawansowanego procesu technologicznego zostały pokryte matą akrylową o grubości 0,7-0,9 mm (Austria). Efektem tego jest wysoka klasa połysku płyty porównywalna do lustra. Płyty odporne na promieniowanie UV, co zapewnia trwałość koloru. Wysoko połyskowy akryl jest zabezpieczony folią ochronną, która osłania płytę przed uszkodzeniami w trakcie transportu, podczas obróbki i montażu.

Dostępne wymiary płyt TOP AKRYL:

Format (mm)

Grubość (mm)

Pakowanie
(szt./palecie)

2800 x 1300 mm

18 mm

inna* na zamówienie

10, 15, 25

inna

2800 x 1300* mm
2800 x 1250* mm
2070 x 1300* mm

 

Kolorystyka

Top Akryl - kolorystyka