A A+

Systemy klejowe

Dział Systemy Klejowe  obsługuje klientów na terenie całej Polski w szeroko pojętej branży meblarskiej i drzewnej.

Za marką ZENO Line Adhesives stoi wysoko wykwalifikowana kadra doradców technicznych oraz nasi partnerzy w produkcji klejów - czołowe i cenione fabryki europejskie. Za podstawowe zadanie stawiamy sobie dobór takiej technologii, która w optymalny sposób dopasowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam wprowadzić do sprzedaży takie produkty, które potrzeby te zaspakajają. Pracujemy bezustannie nad poszerzaniem naszego portfolio tak, aby móc na bieżąco odpowiadać na nowe wyzwania od naszych klientów.

ZenoLIne

 Profesjonalizm i jakość, 
które docenisz

W celu należytej opieki technicznej podczas współpracy z naszymi klientami celowo audytujemy już wdrożone systemy klejowe. Wspólnie kontrolujemy i opiniujemy wszystkie niezbędnie etapy produkcji dla potwierdzenia trafności i jakości oferowanych przez nas produktów. Dodatkowo jesteśmy w ścisłym kontakcie z czołowymi instytucjami badawczo-rozwojowymi w Polsce i za granicą pomagając naszym klientom zarówno przy nowych wdrożeniach oraz funkcjonujących już procesach klejenia.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu nasi odbiorcy podnoszą jakość swoich wyrobów oraz zwiększają wydajność pracy, co przekłada się bezpośrednio na wiarygodność i rozwój naszych klientów.
Natrysk Kleju Kontaktowego Prasa Pionowa Mikrowczep  Nakładarka Kleju