A A+

Systemy lakiernicze

Dział Systemy Lakiernicze  obsługuje klientów na terenie całej Polski w szeroko pojętej branży meblarskiej i drzewnej.

Mając do dyspozycji wysoko wykwalifikowaną kadrę doradców technicznych za podstawowe zadanie stawiamy sobie dobór takiej technologii, która w optymalny sposób zostanie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.

W celu należytej opieki technicznej firma nasza dysponuje specjalistycznie wyposażonym laboratorium, którego podstawowymi zadaniami są opracowywanie receptur bejc oraz dobieranie systemu lakierniczego na podstawie przedstawionych przez klienta wzorów lub sprecyzowanych wymagań co do kolorystyki, bądź powłoki lakierniczej.

 Valresa    

Naszym głównym partnerem jest duży hiszpański producent materiałów lakierniczych firma VALRESA. Nawiązując współpracę w zakresie materiałów lakierniczych braliśmy pod uwagę renomę i doświadczenie producenta... czas pokazał, że wybór był trafny. Więcej informacji na temat firmy Valresa znajdziecie Państwo na stronie www.valresa.com

Baniaki


Po wielu latach pracy i obserwacji rynku stworzyliśmy nową linię bejc pod nazwą EKO SYNTETYK. Wzornik kolorów dostępny jest na drewnie sosnowym, bukowym, dębowym i olchowym. Bejce z serii Eko Syntetyk podkreślają rysunek barwionego drewna oraz nie zawierają ksylenu i toluenu. Wzornik Eko Syntetyk Wzornik Eko Syntetyk
Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu nasi odbiorcy podnoszą jakość swoich wyrobów oraz zwiększają wydajność pracy co przekłada się bezpośrednio na wiarygodność i rozwój naszych klientów.