A A+

Bejce, Glazy i Glastiny

Bejce to asortyment, którego nie sprzedajemy „z półki”. Powód tego jest oczywisty, a mianowicie każdy klient posiada własne, często indywidualne wzornictwo kolorystyczne i stosuje różne gatunki drewna, co ma podstawowy wpływ na efekt wybarwienia, którego powtarzalność jest sprawą priorytetową.

Nasze działania zmierzają w dwu kierunkach. W pierwszym przypadku dobieramy kolor indywidualnie pod przedstawione przez klienta wzornictwo. Drugi przypadek dotyczy sytuacji, w której klient tworzy nowe kolory. Wtedy to na życzenie klienta przygotowujemy propozycje w ramach przedstawionych kryteriów.

Ilość produktów tej grupy jest nieograniczona z uwagi na nieskończoność kolorów. Poza tym w celu uzyskania różnych efektów wybarwienia oraz stosowania różnych metod aplikacji (pistolet natryskowy, automat lakierniczy, zanurzanie, walce do bejcowania, itd.) do produkcji naszych bejc używamy różnych nośników, które również mogą być ze sobą mieszane.

Główne grupy to:

        • bejce rozcieńczalnikowe wolno parujące SLOW
• bejce rozcieńczalnikowe szybko parujące FAST
• bejce EKO SYNTETYK
• bejce wodne do natrysku
• bejce wodne do zanurzania
• bejce wodne specjalne

Najważniejszą kwestią, na którą kładziemy bardzo duży nacisk to powtarzalność kolorów. Każda bejca, wszystkich naszych klientów ma nadany niepowtarzalny symbol, który gwarantuje, że z każdą dostawą bejca będzie taka sama.

W naszej ofercie znajduje się linia bejc pod nazwą EKO SYNTETYK. Wzornik kolorów dostępny jest na drewnie sosnowym, bukowym, dębowym i olchowym. Bejce z serii Eko Syntetyk podkreślają rysunek barwionego drewna oraz nie zawierają ksylenu i toluenu.

 

 Plansza Eko Syntetyk DĄB                    Plansza Eko Syntetyk BUK
Kolejną grupą produktów z tej kategorii są Glazy i Glastiny. Są to specjalne barwniki, które mocno podkreślają rysunek barwionego drewna i nadają mu wyjątkowy wygląd. Jedną z podstawowych zalet jest jednolite wybarwienie bez plam i przebarwień. Dzięki specjalnym składnikom użytym do produkcji tej grupy produktów otrzymujemy barwnik o długim czasie wysychania co daje możliwość barwienia wyrobów w bryle bez niebezpieczeństwa niedobarwień i cieni.
830121                 910911
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt poprzez formularz jednocześnie informujemy, że posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i wiedzę  pozwalającą na dobór właściwego produktu odpowiadającego wymaganiom klienta i przeprowadzenie prób technologicznych w warunkach produkcyjnych.