A A+
PRODUKTY

Produkty UV

Wysoko specjalistyczne produkty przeznaczone dla klientów, którzy dysponują odpowiednimi liniami przemysłowymi do ich aplikacji. Wyroby z tej grupy dzięki niskiej emisji rozcieńczalników i dużej zawartości ciał stałych są przyjazne dla środowiska.

Jedną z najważniejszych zalet systemu jest bardzo wysoka produktywności, którą możemy uzyskać dzięki bardzo krótkim czasom schnięcia. Powłoka lakiernicza charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz domowe środki chemiczne, dzięki czemu technologia ta znajduje zastosowanie m.in. w przypadku lakierowania drewnianych paneli podłogowych.

Produkty z tej grupy:

                     
  • szpachle gruntujące
  • podkłady
  • lakiery nawierzchniowe
  • system ognioochronny bezbarwny i kryjący sklasyfikowany jako B-S2-d0 zgodnie z nowym systemem badania reakcji na ogień i klasyfikacji ogniowej dla materiałów wykończeniowychEuroclass 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt poprzez formularz jednocześnie informujemy, że posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i wiedzę  pozwalającą na dobór właściwego produktu odpowiadającego wymaganiom klienta i przeprowadzenie prób technologicznych w warunkach produkcyjnych.