A A+
PRODUKTY

Oleje

Olejowanie drewna to jedna z najstarszych metod uszlachetniania i konserwacji drewna. Dzięki swoim właściwością olej doskonale penetruje drewno podkreślając jego strukturę i nadając mu naturalny wygląd.

Olej do drewna może zostać zastosowany przy produkcji schodów, podłóg, drzwi, a przede wszystkim jako olej do mebli wewnątrz lokalowych oraz ogrodowych. Ponad to można go użyć do konserwacji drewna i odświeżania starych powłok olejowych. Jedną z podstawowych zalet zastosowania oleju jest jego łatwość w użyciu, ponieważ można go nakładać wieloma metodami począwszy od pędzla, szmaty i tamponu, a skończywszy na urządzeniach przemysłowych tj. pistolet, walec i polewarka. W naszej ofercie znajdują się oleje bezbarwne zarówno wodne, jak syntetyczne.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt poprzez formularz jednocześnie informujemy, że posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i wiedzę  pozwalającą na dobór właściwego produktu odpowiadającego wymaganiom klienta i przeprowadzenie prób technologicznych w warunkach produkcyjnych.